Odśnieżanie dachów spadzistych oraz płaskich

Bardzo często zaskakuje nas zima, zasypując białym śniegiem ulice, dachy, parkingiktóre stają się bardzo ciężko dostępne dla korzystających ludzi.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług stała na jak najwyższympoziomie i odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Posiadamy wymagane uprawnieniazapewniając należyte i szybkie wykonanie usługi.

Przypominamy! Obowiązek odśnieżania dachu zgodnie z polskim prawem spoczywa nawłaścicielach i zarządcach budynków. Nie należy wykonywać żadnych pracwysokościowych we własnym zakresie. Bez doświadczenia i odpowiedniego sprzętu jestto zbyt niebezpieczne. Ponadto usuwanie śniegu i lodu z dachu przez osobyniedoświadczone może spowodować zniszczenie pokrycia dachu, co wiąże się z wysokimikosztami naprawy.

Pozostawianie śniegu na dachu z założeniem, że sam stopnieje jest równieżnierozsądne. Im dłużej mokra pokrywa zalega na dachu tym bardziej rośnie ciężarobjętościowy śniegu, a to grozi przeciążeniem konstrukcji dachu lub niekontrolowanąlawiną śniegu i lodu. Tych niebezpieczeństw nie wolno lekceważyć!

Pamiętaj o bezpieczeństwie przechodniów w zimie - nie ryzykuj! Skontaktujsię z nami!

Wyrwidąb Wrocław